Články

PSV – St. Pölten: hosté vyjdou střelecky naprázdno
article image

31.7.201

Rakouský St. Pölten loni prožil podařenou sezonu a poprvé v historii se kvalifikoval do evropských pohárů. V 2. předkole Evropské ligy si dokonce poradil s bulharským Plovdivem, ovšem nizozemský PSV bude výrazně těžší oříšek k rozlousknutí!

Druholigový St. Pölten loni sice opět marně usiloval o postup mezi elitu a v tabulce druhé nejvyšší soutěže skončil až čtvrtý, předvedl ale parádní jízdu domácím pohárem, v němž se probojoval až do finále! Na trofej pro vítěze sice nedosáhl, když nakonec podlehl hvězdnému Salcburku 2:4, zajistil si však účast v předkole Evropské ligy. A slavnou pohárovou soutěž rozehrál parádně, když poslal z kola ven bulharský Plovdiv! Ačkoliv na hřišti Botevu padl 1:2, doma dokázal zvítězit 2:0 a vybojoval postup. Hrdinou se stal španělský útočník Segovia, jenž vstřelil oba góly rakouského mančaftu. Jeho dalším soupeřem bude nizozemský PSV Eindhoven a St. Pölten půjde do utkání přeci jen rozehranější, za sebou už má nejen pohárové bitvy, ale také dva druholigové duely s Hornem (2:0) a Kapfenbergem (2:2). To mu ale nebude nic platné, kvalita PSV je úplně někde jinde! Celek kouče Cocua si v nedávné minulosti prošel velkou přestavbou kádru, sází na dravé mládí a v nizozemské lize stále patří mezi elitu, i když na titul si nesáhl už dlouhých šest let. Hvězdí ofenzivní záložníci Wijnaldum (23 let) a Depay (20) si dokonce zahráli za nakonec bronzové Nizozemsko na nedávno skončeném MS a nasbírané zkušenosti je jistě nakopnou k ještě lepším výkonům. St. Pölten nebude schopen udržet nabušenou ofenzívu domácích na uzdě a vysoko prohraje. A gólově vyjde v Eindhovenu naprázdno.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - PSV Eindhoven - St.Polten ne 1.72

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip