Články

PSG – St. Etienne: jasný postup favorita
article image

15.12.2015

Pařížský velkoklub dominuje francouzské Ligue 1, v níž ještě letos nenašel přemožitele. A na výborné výkony chce navázat také v Ligovém poháru, kde si to s rivaly z nejvyšší soutěže rozdá o postup do čtvrtfinále.

Gigant z hlavního města se zlepšuje každým rokem. Letní příchod hvězdného záložníka Di Maríi jeho hru směrem dopředu výrazně pozvedl, velký pokrok udělal také rychlík Lucas Moura a z jejich gólových pobídek těží obávaní střelci Cavani či Ibrahimovič. Výtečné výkony předvádí PSG v domácí soutěži, kde ještě neprohrálo a po osmnácti kolech jí kraluje s neskutečným náskokem sedmnácti bodů, k tomu se mu daří také v Lize mistrů, v níž v šesti zápasech nestačilo jen na madridský Real (0:1), ačkoliv Bílý balet výrazně přehrávalo. Na St. Etienne se partě kouče Blanca daří, vyhrála šest posledních vzájemných bitev a v minulé sezoně jej vyřadila z obou francouzských pohárů… V tom Ligovém zvítězilo PSG jasně 4:1, stejným výsledkem dopadlo setkání obou soupeřů před necelými dvěma měsíci v Ligue 1. St. Etienne si do Parku Princů neveze příliš dobrou formu, v šesti zápasech od začátku listopadu čtyřikrát prohrálo a jen jednou naplno bodovalo. Favorita znovu příliš nepotrápí…

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Paris SG - St.Etienne 0:1 1 1.39

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip