Články

PSG – Lille: těsná prohra rozjetých hostů
article image

20.12.2013

Šlágrem 19. kola Ligue 1 bude bitva v pařížském Parku princů mezi PSG a Lille! Domácí skvělými výkony nenechávají nikoho na pochybách, že to s obhajobou titulu myslí vážně, výtečně hrající Lille ale nebude snadnou kořistí!

Domácí v čele s duem zabijáků Ibrahimovič - Cavani na potkání rozdávají příděly a peláší za ziskem dalšího francouzského titulu. V 18 duelech 13x brali plný počet bodů, od začátku listopadu ovládli šest ze sedmi utkání. Celkem vstřelili už 42 gólů, což je jasně nejvyšší počet ze všech týmů v soutěži a hlavní zásluhu na tom mají právě výše jmenovaní hvězdní útočníci, kteří dohromady rozvlnili síť už 26x! Kdo jiný by však měl zkrotit drtivou ofenzívu PSG než ve formě hrající borci Lille, jejichž obrana v osmnácti duelech pouze šestkrát inkasovala! Právě hlavně díky perfektně organizované defenzívě už svěřenci kouče Girarda dvanáctkrát zvítězili a vyšplhali se na třetí místo tabulky. Hvězdnou Paříž by na jejím hřišti mohli pořádně potrápit, na bodový zisk to ale nejspíše stačit nebude. Prohrají o gól.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Paris SG - Lille 0:1 0 3.39

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip