PSG – Leverkusen: Ibrahimovič znovu udeří

11.3.2014

Jasnou záležitostí domácího celku by měla být odveta osmifinále Ligy mistrů mezi PSG a Leverkusenem, Ibrahimovič a spol. totiž v Německu zvítězili 4:0! Dvěma zásahy jejich triumf dirigoval švédský forvard a také doma rozvlní síť.

Už v třetí minutě prvního vzájemného souboje vstřelil vítěznou branku Matuidi a nasměroval ambiciózní PSG k pohodlnému vítězství. V prvním poločase totiž ještě dvakrát udeřil Zlatan Ibrahimovič a po přestávce dokonal pro domácí dílo zkázy záložník Cabaye. Odveta pod Eiffelovkou by se měla nést v podobném duchu, hostující celek kouče Hyypii totiž marně hledá formu a po skončení zimní přestávky vyhrál pouze dva z devíti duelů. Navíc PSG je v Parku princů k neporažení, od listopadu 2012 tam francouzský gigant prohrál jenom jedno utkání! Svěřenci trenéra Blanca v sedmi letošních duelech v Lize mistrů jen pětkrát inkasovali a čtyři branky v jednom utkání neobdrželi od remízy 4:4 v Lyonu v únoru 2012. V posledních pěti duelech Ibrahimovič a spol. pětkrát zvítězili a švédský kanonýr se o to zasloužil sedmi přesnými zásahy, trápící se Bayer by mohl znovu pokořit.

Dá gól (včetně prodloužení) - Par-Lev: Ibrahimovic Z. ano 1.55