Články

PSG – Evian: triumf favorita v handicapu!
article image

22.4.2014

Celek z Paříže ovládl Ligový pohár a míří také za ziskem francouzského titulu. V případě vítězství nad outsiderem Evianem by se na čele tabulky odpoutal od druhého Monaka na rozdíl deseti bodů a to se mu bez problémů podaří!

Svěřenci kouče Blanca si nedávno prožili velké zklamání, když ve čtvrtfinále Ligy mistrů smolně vypadli s londýnskou Chelsea. Anglického soka doma sice porazili 3:1, přišli ovšem o zraněného kanonýra Ibrahimoviče, jenž z utkání odkulhal. V odvetě na Stamford Bridge pak padli 0:2 a museli z kola ven. Od postupu do semifinále je přitom dělily pouhé tři minuty… Velké zklamání si pak vybralo daň na jejich výkonu ve francouzské lize, kde padli s Lyonem (0:1), stejného soupeře ale díky dvěma trefám útočníka Cavaniho následně porazili ve finále Ligového poháru (2:1) a zisk cenné trofeje jim jistě znovu výrazně zvedl sebevědomí. Právě uruguayský forvard je při absenci Ibrahimoviče hlavní ofenzivní zbraní PSG a svůj zabijácký instinkt by měl předvést také v souboji s Evianem. Hosté se co do kvality kádru nemohou s týmem zpod Eiffelovky rovnat a v Ligue 1 mají úplně jiné starosti, bojují totiž o záchranu. Na začátku prosince doma PSG senzačně zdolali 2:0 a jsou tak společně s Lyonem jeho jediní přemožitelé v právě probíhající ligové sezoně, stejného úspěchu v Parku princů ale nedosáhnou. Domácí cítí titul a půjdou za výhrou, zvítězí v handicapu!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Paris SG - Evian 0:1 1 1.60

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip