Články

PSG – Chelsea: Ibrahimovič sestřelí Blues!
article image

2.4.201

Ambiciózní celek z Paříže si v osmifinále Ligy mistrů pohrál s německým Leverkusenem a bude si věřit také na londýnskou Chelsea! V jeho dresu řádí švédský kanonýr Zlatan Ibrahimovič, v prvním klání gólmana Čecha překoná.

Po nepovedeném víkendovém vystoupení na hřišti trápícího se Crystal Palace, kde vlastním gólem obránce Terryho prohrála 0:1, přišla londýnská Chelsea o první místo v tabulce Premier League a notně si zavařila v boji o anglický titul. Zatímco na Stamford Bridge hraje výtečně, zápasy venku jsou její slabinou a toho bude chtít Paris St. Germain v úvodním čtvrtfinálovém klání Ligy mistrů využít! Trenérský lišák Mourinho naordinuje svým svěřencům poctivou defenzívu s rychlými útočnými výpady po ztrátě míče, do otevřené ofenzivní bitvy se s domácím celkem jistě nepustí, k tomu mu v kádru chybí útočník, jenž by střílel branky jak na běžícím pásu. To PSG se takovým ostrostřelcem pochlubit může, hvězdný Zlatan Ibrahimovič v letošní sezoně pořádně řádí! Ve čtvrtfinále dvěma góly pomohl svému týmu k hladkému postupu přes Leverkusen (4:0, 2:1) a s celkem deseti přesnými zásahy je druhým nejlepším kanonýrem Ligy mistrů. Také proti Chelsea bude hlavním zakončovatelem ofenzivních akcí domácích, mohl by se znovu trefit!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - Par-Che: Ibrahimovic Z. ano 2.10

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip