Články

Prostějov – Jihlava: důležitý souboj moc gólů nepřinese
article image

11.10.2016

Jde jim o hodně, ve hře je elitní čtyřka. Prvoligový souboj hokejistů Prostějova a Jihlavy může být klíčový pro počty do play off, a tak v opatrné bitvě moc branek nepadne.

Při očekávaném odpadnutí financemi sužované Slavie se jim oběma otevírá cesta na druhou příčku za prozatím suverénní Kladno. Tu zatím okupují hokejisté Prostějova, ale aktuálně pátí Jihlavští jsou jen o tři body zpět a v případě výhry se na protivníka dotáhnou. To je pro slavný klub vleká motivace a je jasné, že borci z Vysočiny udělají pro úspěch vše. Jejich šestizápasová vítězná šňůra skončila až v minulém kole v Přerově a doufají, že v sousedním okrese se jim povede lépe. Prostějovští si v sobotu zastříleli proti neškodným slávistickým juniorům a pošetřili síly. Pro utkání jsou favority, ale nic snadného je nečeká. Na začátku září prohráli v Jihlavě 3:4 v prodloužení, loni i předloni s protivníkem třikrát ze čtyř setkání padli. V minulé sezóně kromě přestřelky 6:5 to vždy byla gólově hubená utkání, ve kterých padly jen 4, 3 a 2 branky. Při důležitosti souboje by to ani tentokrát neměla být žádná gólová divočina.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Prostějov - Jihlava 5,5 - 1.90

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip