Články

Příbram – Teplice: favorit si odveze bod
article image

22.9.2013

Tepličtí fotbalisté jsou nejpříjemnějším překvapením 1. ligy. Zatímco v minulé sezoně bojovali o záchranu, letos míří za poháry. Ovšem Příbram se rve o střed tabulky a s favorizovanými Severočechy vyválčí plichtu.

Charismatický kouč František Straka doluje ze svých svěřenců jejich vešker fotbalový potenciál a příbramští bojovníci přidávají bod k bodu, aby se pohybovali ve vytouženém prostředku tabulky. Z venku přivezli dva a na stadionu U Litavky k nim připojili šest za vítězství nad Zbrojovkou a Baníkem. Před svými diváky podlehli hned v úvodním mači Plzni, které však dokázali vstřelit dva góly (2:4), a v posledním zápase Dukle (0:2). O síle Pražanů však svědčí, že o víkendu dokázali remizovat v mistrovských Štruncových sadech. Tepličtí si v osmi ligových zápasech připsali jedinou porážku, se dvěma remízami a pěti výhrami se drží v kontaktu s nejlepším trojlístkem Sparta, Plzeň, Liberec. Jejich hru výrazně oživily posily Nivaldo (Kapverdy) a Salami (Nigérie) a ti se záložníkem Litsingim (Kongo) táhnou severočeský celek za nynějšími úspěchy.

Domácí jdou do dnešní dohrávky 9. kola posíleni o zkušeného obránce Zápotočného a i díky jeho zásluhou získají nad ofenzivně laděným soupeřem remízový bod.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Příbram - Teplice 0 3.25

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip