Články

Příbram – Sparta: Pražané neklopýtnou
article image

17.10.201

Letenští se v letošní sezoně chtějí vrátit zpět na mistrovský trůn a na startu si nevedou špatně, po devíti kolech se dělili o čelo tabulky s rivaly z Plzně. Příbram se naopak po solidním začátku dostala do velké krize, jasně prohraje!

Příbram se tradičně pohybuje v dolních patrech tabulky, loni ale překvapila famózním jarem a dokonce to chvíli vypadalo, že bude bojovat o evropské poháry! Parta kouče Tobiáše nakonec obsadila skvělou pátou příčku a letos chtěla v parádních výkonech pokračovat. Jenže to se ji zatím nedaří, v devíti duelech pětkrát prohrála (z toho 4x v posledních šesti zápasech) a patří ji dvanáctá příčka tabulky. Zkušení tahouni domácího týmu Bednář, Rezek či Zápotočný dříve ve Spartě působili a proti svému někdejšímu klubu se budou chtít pořádně vytáhnout. V příbramské sestavě ale nastupuje také spousta nezkušených mladíků, kteří tempu nejvyšší soutěže občas nestačí a na výsledcích i předváděné hře to je vidět. Obrana Příbrami je vůbec nejhorší v celé soutěži, v posledních čtyřech duelech 12x inkasovala a zkrotit silnou sparťanskou ofenzívu asi nezvládne. Hosté se oklepali z prohry v derby se Slavií a před reprezentační pauzou rozdrtili doma Slovácko 4:0. Lafata, Dočkal, Krejčí či Fatai, to je velká síla, která děravou příbramskou defenzívu rozebere. Letenští zvítězí v handicapu!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Příbram - Sparta Praha 1:0 2 2.31

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip