Články

Příbram – Plzeň: Viktorka si spraví chuť
article image

26.7.201

Loni skončili druzí za Spartou v lize i poháru, na startu letošní sezony svým rivalům z Letné podlehli v bitvě o Superpohár. Proti Příbrami si ovšem plzeňští fotbalisté zvednou náladu a do nového ligového ročníku vstoupí výhrou.

V přípravě se Západočechům příliš nevedlo a porazili jen soupeře z nižších českých soutěží, ani generálku na ligu nezvládli, když se Spartou prohráli jasně 0:3. Po loňské nepříliš povedené sezoně, v níž nezískali ani jednu trofej a v obou domácích soutěžích se dívali Letenským na záda, tak mají velkou motivaci uspět v novém ročníku, který rozehrají na hřišti Příbrami, ovšem musí si počínat výrazně lépe, než před týdnem proti Spartě! Utkání s mistrem alespoň odhalilo plzeňské slabiny, na kterých ale celek kouče Uhrina měl čas zapracovat, v prvním ligovém duelu si jistě bude počínat lépe! Na české poměry je plzeňský kádr výrazně nadprůměrný, přes léto jej ještě zkvalitnili navrátilci Pilař s Rajtoralem. Také od nového záložníka Vaňka a talentovaného útočníka Chramosty se čeká hodně, ovšem někdejší forvard Mladé Boleslavi není – stejně jako stoper Čišovský – úplně fit a možná nenastoupí. U Litavky mají skromnější cíl než jejich soupeř – udržení v nejvyšší soutěži. Obejít se ale musí bez dvou defenzivních opor, brankář Hruška odešel do Mladé Boleslavi a obránce Mišůn zakotvil v Jablonci. Ve vzájemných zápasech mívá navrch Plzeň, která ovládla poslední tři, v loňské sezoně Viktorka triumfovala v Příbrami 4:2. A nyní uspěje znovu!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Příbram - Plzeň 2 1.90

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip