Články

Příbram – Plzeň: Viktorka konečně zabere
article image

10.8.2016

Obhájce mistrovské trofeje nevstoupil do nové sezony příliš přesvědčivě, v 2. kole dokonce ztratil doma body s Bohemians 1905 (1:1). Další klopýtnutí si svěřenci kouče Pivarníka už nemohou dovolit, v Příbrami zaberou a zvítězí.

V 3. předkole Ligy mistrů vyřadili díky velké porci štěstí nebezpečný Karabach (0:0, 1:1), v české lize sice na úvod porazili Jihlavu 2:1, poté ale doma jen plichtili s Bohemians 1905 1:1, čímž potvrdili, že se v úvodu ročníku nenachází v ideálním rozpoložení. Fotbalisté Plzně však nemohou tápat příliš dlouho, aby v tuzemské nejvyšší soutěži nenabrali příliš velké manko na čelo. K tomu je v příštím týdnu čeká klíčová bitva o Champions League s bulharským Razgradem… Naladit se na těžkou bitvu zkusí vítězstvím v Příbrami, která je na tom o poznání hůř a ještě nebodovala. Letní obměna kádru, z něhož zmizely opory jako Bednář, Zápotočný či Štípek, se Středočechům příliš nepodařila, omlazená sestava zatím v defenzívě příliš chybuje a nedaří se jí ani směrem dopředu. Mistrovskou Plzeň trápí problémy uprostřed hřiště, příliš pomalu kombinuje a těžko se dostává do gólových šancí. Její klíčoví hráči Kolář, Ďuriš či Hořava jsou z formy, naopak daří se Kopicovi, který se trefil v obou dosavadních ligových duelech. Na hřišti slabé Příbrami by se ale Západočeši měli konečně chytit, odvezou všechny body!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Příbram - Plzeň 2 1.65

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip