Články

Preston – Manchester United: favorit vybojuje suverénní postup
article image

15.2.2015

S týmem ze čtvrté ligy se trápili dva zápasy, co teď předvedou fotbalisté slavného Manchesteru United v FA Cupu na hřišti třetiligového Prestonu? Tentokrát nenechají nic náhodě a do čtvrtfinále prosviští suverénní výhrou.

V předchozím kole hráli v Cambridge bez branek a až v domácím opakovaném zápase si vybojovali postup po výhře 3:0, které ovšem nebyla tak hladká, jak by výsledek napovídal. V osmifinále nejstarší fotbalové soutěže světa jedou Reds opět na hřiště protivníka, kterého by podle papírových prognóz měli jednoznačně spláchnout. A to i přesto, že Preston je ve formě a momentálně s přehledem drží postupové místo do play off o druhou ligu. United po velké jízdě na konci roku lehce v Premier League povadli a připsali si několik alarmujících zaváhání, kvůli kterým se stále musejí dívat s odstupem na záda elitní dvojičce Chelsea a městským rivalům ze City. FA Cup se tak reálně stává jedinou trofejí, na kterou mohou letos pomýšlet. I do pohárových bitev kouč Van Gaal posílá elitní sestavu a nechce se věřit, že by si Rooney a spol. neporadili s protivníkem ze třetí ligy. V Prestonu to bude jasná výhra.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Preston - Man.United 1:0 2 2.06

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip