Články

Pospisil V. – Berdych T.: českého favorita selanka nečeká
article image

23.5.2016

Co předvede v grandslamové Paříži po značně turbulentním období? A proti soupeři, se kterým zatím vždy prohrál? Tomáš Berdych kanadského soka Vaska Pospisila nerozdrtí.

Velký otazník. Ten se vznáší nad Berdychem po jeho šokující římské eskapádě. Od Belgičana Goffina tam dostal dva kanáry, vzápětí vyhodil svého kouče Vallverdua. Je totálně z formy? Nebo snad je něco pravda na spekulacích, že za debaklem se skrývalo všeříkající poselství trenérovi? Každopádně s velkým sebevědomím na antukový grandslam necestoval a náladu mu nespravil ani los. Se svým sokem pro první kolo se utkal dvakrát a pokaždé prohrál. Pravda, před třemi roky v Torontu i předloni ve Washingtonu se hrálo na tvrdých površcích, ovšem ty přece patří mezi Berdychovy oblíbené. Ranař Pospisil ale antuku vůbec nemá rád, letos na ní v Mnichově, Madridu i Římě vypadl hned v prvním kole. Nicméně z osmi setů hrál čtyři tie-breaky (bilance 2:2), což potvrzuje, že vzít mu servis nebývá ani na pomalejším povrchu snadná záležitost. Proto se očekává vcelku vyrovnaný mač a i když Berdych zůstává jasným favoritem, při aktuální formě by rozdrtit protivníka rozhodně neměl.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap gamy - Pospisil V. - Berdych T. -8,5 1 1.68

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip