Články

Pospisil - Murray: favorit bitvu nepřipustí
article image

8.7.201

Kanadský talent s českými kořeny Vasek Pospisil si poprvé v kariéře zahraje čtvrtfinále Grand Slamu. A prožije opravdový křest ohněm, vždyť na slavném Wimbledonu vyzve domácí naději a šampiona z roku 2013 Andy Murrayho!

Pětadvacetiletý Kanaďan prožil velký průlom v roce 2013 a postupně se propracoval až na 25. místo světového žebříčku, v rozletu jej však přibrzdily vleklé zdravotní potíže, kvůli nimž na čas vypadl z herní praxe. Do Wimbledonu tak nastupoval až jako 59. hráč světa, od kterého se moc nečekalo, rodák z Vernonu však všechny překvapil a postoupil až do čtvrtfinále, na Grand Slamu se dosud tak daleko ještě nikdy nedostal. Při tom ukázal srdce bojovníka, absolvoval jednu čtyřsetovou a tři pětisetové bitvy, navíc s Millotem i Troickým prohrával už 0:2! Hvězdný Murray naopak prochází turnajovým pavoukem hladce a před domácím publikem se vždy vyhecuje k výtečnému výkonu. Za poslední dva roky Pospisila třikrát porazil na rychlém povrchu bez ztráty setu, podaří se mu to i nyní!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gamů - Pospisil V. - Murray A. 30,5 - 1.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip