Články

Pospisil – Monaco: Kanaďan půjde dál
article image

23.9.2014

Čahoun ze zámoří narazí v druhém kole podniku v čínském Shenzhenu na neoblíbeného Argentince, kterého ještě neporazil. Juan Monaco se ale většinou letošní sezony protrápil, Kanaďan jej poprvé v kariéře zdolá.

Mladý Kanaďan s českými kořeny Vasek Pospisil letos pokračuje ve výkonnostním vzestupu, ovšem v ještě větším rozletu jej přibrzdily zdravotní potíže, které jej vcelku dlouho trápily. Nyní už je ale fit a v Číně se snaží zapomenout na nepodařené vystoupení z US Open, kde vypadl hned v prvním kole po velké bitvě s Italem Bolellim (6:2, 4:6, 2:6, 6:3, 3:6). Ani Argentinec Monaco v New Yorku neuspěl, když nezvládl úvodní duel s Francouzem Tsongou (3:6, 6:4, 6:7, 1:6). Někdejší člen Top Ten postupně výkonnostně uvadá a dokonce na čas vypadl z nejlepší stovky žebříčku ATP! Většinu sezony se Jihoameričan trápil a kráčel od porážky k porážce, ovšem v červenci prožil herní obrození na oblíbené antuce, když na turnaji v Gstaadu došel až do finále a následně v Kitbühelu prošel do semifinále. Od té doby ale vyhrál jenom jeden zápas – v úvodním kole v Shenzhenu, kde zdolal krajana Delbonise. Pospisila loni porazil v obou vzájemných duelech, ovšem třetí úspěch do sbírky nepřidá. Kanaďan na něj vyrukuje s agresivní hrou a dělovým servisem, získá Argentincův skalp!    

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Pospisil V. - Monaco J. 1 1.53

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip