Články

Portuguesa SP – Vasco: urputný duel s minimem gólů
article image

6.10.2014

Loni sestoupili z první brazilské ligy a moc touží po návratu mezi elitu. Slavný klub Vasco da Gama má sezónu rozjetou dobře a na půdě předposledního týmu tabulky je favoritem. Čeká ho ale úporná bitva s minimem gólů.

Patří mezi nejtradičnější brazilské kluby. V Riu je podporuje silná portugalská komunita, oficiálně mají přes 20 milionů fanoušků. Jenže fotbalisté Vasco da Gama, čtyřnásobní mistři Brazílie, loni ostudně sestoupili a teď se snaží dostat zpět, kam patří. Zatím drží třetí postupovou příčku, jenže měli na tom být mnohem lépe nebýt spousty zbytečných nerozhodných výsledků. Vždyť s 12 plichtami jsou remízovými králi Série B, čtyři z jejich posledních šesti zápasů skončily dělbou bodů. Ovšem celek Portuguesy je na tom podobně, remízoval dokonce ve čtyřech z posledních pěti duelů! Co očekávat od jejich bitvy? Dost možná remízu, podobně jako v květnu na trávníku Vasca, kde se hrálo 1:1. Ještě spíš to však bude urputný defenzivně vedený boj, žádný hurá fotbal. A pokud vše půjde podle tradičních zvyků, moc gólů fanoušci neuvidí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Portuguesa SP - Vasco 2,5 - 1.75

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip