Články

Portuguesa – Goias: tři body pro domácí
article image

9.10.2013

V dohrávce 27. kola nejvyšší brazilské soutěže přivítají borci Portuguesy trápící se celek Goias. Hosté v posledních pěti zápasech jenom jednou zvítězili a venku se jim příliš nedaří, ze Sao Paula odjedou s prázdnou.

Svěřenci kouče Guto Ferreiry okupují střed tabulky. Zatímco venku jsou jejich výkony poloviční, před vlastními fanoušky na stadionu Candidé válí a se ziskem 27 bodů (8-3-2) byli po šestadvacátém kole třetím nejúspěšnějším týmem v domácím prostředí. Velkou zásluhu na tom má talentovaný útočník Gilberto, jenž má na kontě už třináct přesných zásahů a je druhým nejlepším střelcem celé brazilské ligy. V minulém kole proti slavnému Santosu cílil přesně dvakrát a dotáhl Portuguesu k jasnému triumfu 3:0. Bylo to její čtvrté vítězství v posledních pěti zápasech, naopak hosté ze stejného počtu odehraných duelů vytěžili jenom jednu těsnou výhru 1:0 nad Sao Paulem a marně vyhlíží sérii úspěchů, která by je vynesla do klidných vod tabulky. Ani tentokrát neuspějí, domácí zvítězí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Portuguesa SP - Goias 1 1.64

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip