Články

Portugalsko – Wales: opatrný duel půjde do prodloužení
article image

5.7.2016

Pět zápasů na Euru, pět remíz v základní hrací době. Fotbalisté Portugalska jdou teď v semifinále na Wales, senzaci turnaje. A proč nevěřit, že opatrně vedený duel skončí znovu plichtou?

Na začátku šampionátu žehrali na smůlu, remízy s Islandem i Rakouskem pro ně byly po spoustě šancí málo. Ovšem teď už mají Ronaldo a spol. plnou kopu štěstí. Už v závěrečném duelu skupiny třikrát dotahovali náskok Maďarů, osmifinálová výhra v prodloužení nad Chorvaty byla vyloženě nezasloužená a čtvrtfinálová penaltová loterie s Poláky se nakonec také se štěstím přiklonila na jejich stranu. Jenže teď jsou tu rozjetí draci z Walesu, kteří vyjma smolné porážky s Anglií zatím všechny soky porazili. Ve čtvrtfinále senzačně zlomili i belgické hvězdy a na turnaji stále nehodlají končit. „Kdo nás bude chtít zastavit, bude muset ukázat něco speciálního,“ prohlásil záložník Allen. Portugalci kvůli nevýrazným výkonům čelí kritice. „Ještě jsme nepředvedli na turnaji své maximum, a věřím, že to dokážeme právě v tomhle zápase. Je hezké, že si na nás Wales věří, ale my také. Chceme do finále,“ reagoval záložník Danilo. Fanoušky vzrušuje zejména duel ofenzivních superhvězd Ronalda s Balem, parťáků z Realu. „Ale jejich souboj tenhle zápas nerozhodne,“ mínil portugalský kouč Santos. Portugalci se musejí obejít bez potrestaného defenzivního záložníka Carvalha, ještě citelnější ztrátě musí čelit Wales, kterému se vykartoval režisér hry Ramsey. I proto bude hra Velšanů defenzivněji zaměřená a hrát se bude opatrně. Nerozhodný stav po 90 minutách nevypadá jako utopie.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas/počet gólů - Portugalsko - Wales 2,5 0/-2,5 3.30

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip