Články

Portugalsko – Švédsko: o góly nouze nebude
article image

15.11.201

Jedna z megahvězd Ronaldo – Ibrahimovič na MS do Brazílie nepojede! Ale kdo si vykope v úvodním barážovém duelu větší postupovou šanci? Jejich ofenzivně laděné týmy divákům alespoň tři branky nabídnou.

Půjde o hodně, ale zanďour v podání domácích a hostů asi nehrozí! Mančafty okolo světových hvězd Cristiana Ronalda a Zlatana Ibrahimoviče, kteří se aktuálně pyšní famózní střeleckou formou, sází na ofenzivní fotbal. S pečlivou defenzívou si většinou příliš hlavu nelámou, což je patrné především v duelech se silnými protivníky. Ve dvojzápase s Německem v právě skončené kvalifikaci o světový šampionát Seveřané vstřelili sedm branek, ovšem devět jich inkasovali.

Portugalská defenzíva zase selhala v soubojích se Severním Irskem či Izraelem. Portugalci v kvalifikaci průměrně vstřelili 2 branky na utkání, jejich nejlepším střelcem byl Postiga (6 gólů). Cristiano Ronaldo se trefil 4x a o jeho fazóně svědčí, že útočník Realu Madrid je nejlepším střelcem La Ligy, když ve 13 kolech vstřelil 16 branek. Švédsko se v kvalifikaci prosadilo 19x, Zlatan Ibrahimovič zazářil 6 brankami.

Diváci v Lisabonu alespoň 3 góly uvidí.

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip