Články

Portugalsko – Irsko: ani v generálce góly nepřijdou
article image

10.6.201

Ronaldo už trénuje s týmem a start MS stihne! To je klíčová informace pro fotbalisty Portugalska i celou zemi. Závěrečná generálka s houževnatými Iry slouží jen na rozehrání a Portugalci opět potvrdí, že střelecky tápou.

Mají patřit mezi černé koně šampionátu. Není divu, vždyť Portugalci mají v kádru nejlepšího fotbalistu světa. Jenže ani Ronaldo vždy není zárukou ofenzivní smrště, nota bene když stále ještě není v optimální pohodě. Jihoevropané léta platili za hračičky brazilského ražení, pro něž je ofenzíva vším a obrana jen nutností. Teď je vše jinak. Portugalci se pyšní skálopevnou defenzívou, zato v útoku navzdory velkému talentu nepřesvědčují. Výsledky z přípravy to jen dokreslují – 0:0 s Řeckem a 1:0 s Mexikem po gólu z 93. minuty... Irové vyrazili do Ameriky coby sparingpartneři vyvolených týmů, jež si zahrají na MS, a jsou pro všechny tvrdým oříškem. Po porážce 1:2 s Tureckem hráli s Itálií bez branek a s Kostarikou 1:1. S Portugalci se neutkali už 9 let, naposledy je porazili 1:0. I teď to bude urputná bitva dvou protichůdných stylů s minimem branek.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Portugalsko - Irsko 1,5 - 2.64

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip