Články

Portugalsko – Francie: trefí se nejvýš jeden z týmů
article image

9.7.201

Měsíční fotbalové šílenství je u konce, finále Eura obstarají Portugalci s domácími Francouzi. Unavení soupeři se zaměří na obranu, a kdo dá první gól, zavře vrata a sám neinkasuje.

Zatímco Francie věří, že v domácím prostředí získá třetí titul a vyrovná se tak dosud nejúspěšnějším zemím Španělsku a Německu, Portugalci naopak usilují o premiérový triumf. Blízko mu byli už v roce 2004, tehdy ale ve finále prohráli s Řeckem 0:1, což bylo pro tehdejší zlatou generaci velké zklamání. „Tehdy mi bylo osmnáct a byl to můj první velký turnaj. Nyní jsme opět ve finále a doufám, že tentokrát vyhrajeme. Tento tým si to zaslouží, já si to zasloužím, fanoušci si to zaslouží,“ prohlásil hvězdný Ronaldo, na jehož kouzla budou Portugalci opět spoléhat. To Francouzi mají mnohem více zbraní, navíc v domácím prostředí triumfovali na mistrovství Evropy 1984 i mistrovství světa 1998. „Snili jsme o finále a nyní jsme skutečně tam. Čeká nás ten nejdůležitější krok a všichni toužíme po titulu,“ řekl domácí hrdina Griezmann, nejlepší střelec Eura. Portugalsko čeká na vítězství nad Francií už deset zápasů, naposledy se mu to povedlo v roce 1975. I proto se tým kolem Ronalda zaměří na totální defenzívu, s níž budou mít domácí kreativní hráči problémy. Dost možná o osudu finále rozhodne jediná trefa, každopádně tým, který bude skórovat jako první, se nikam nepožene a zaměří se na striktní obranu a rušivé brejky. I proto nejspíš vstřelí gól jen jeden z celků.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Portugalsko - Francie ne 1.58

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip