Články

Portugalsko - Estonsko: favorit k výhře nakročí už do poločasu
article image

7.6.2016

Pro generálku na mistrovství Evropy, do kterého vstoupí v úterý zápasem s Islandem, si Portugalci pozvali Estonce. Bude to pro ně jednoznačná záležitost, rozhodne už první poločas.

Fanoušci se shodují na tom, že úspěch Portugalců ve Francii bude záviset na formě Cristiana Ronalda. Kanonýr Realu je zdaleka nejvýraznější postavou současného portugalského výběru, který však ani bez něho není nijak slabým. Ronaldo vynechal kvůli náročnému konci sezony a doléčování šrámů obě předcházející přípravy. Portugalci i bez něj porazili 3:0 Nory, poté 0:1 prohráli v Anglii. Otázkou bude, zda Ronaldo zkusí alespoň část poslední přípravy, což je velmi pravděpodobné. Estonsko patří ke slabší polovině evropského fotbalového pelotonu. Přestože dokáže favority potrápit, málokdy v těchto zápasech je výsledek jiný než jeho porážka. Když vyhraje, tak jen nad ještě většími outsidery. Odhadnout, jak favorit generálku před velkou akcí pojme, je vždycky problém, ale Portugalci hrají doma a před vlastními diváky je to trochu o něčem jiném. Své fanoušky před cestou na EURO potěší už v první půli, v níž vykročí za vítězstvím.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Portugalsko - Estonsko 1 1.52

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip