Články

Polsko – Portugalsko: střelci se hodně dlouho neprosadí
article image

30.6.201

Když se naposledy potkali oba soupeři v přípravě, skončilo to 0:0. Teď si zahrají ve čtvrtfinále Eura zápas, ve kterém oba sní o postupu. Bude to opatrná taktická bitva a dlouhé čekání na gól.

Dvakrát už si Poláci zkusili semifinále mistrovství světa, teď to samé mohou dokázat i na kontinentálním šampionátu. V cestě jim však stojí těžká překážka v podobě Portugalska vedeného hvězdným Ronaldem. Kanonýra Realu dělí jediný gól od vyrovnání nejlepšího střelce v historii šampionátů Platiniho, a přestože mnozí od něj asi čekali více, podílel se zatím na čtyřech z pěti gólů svého týmu. Jenže nyní jej čeká těžký oříšek – na polskou obranu nevyzráli ani mistři světa Němci, jediným jejím inkasovaným gólem byly osmifinálové nůžky Švýcara Shaqiriho. „Víme, čeho je Ronaldo schopen, ale nesmíme se soustředit jen na něj. Portugalci mají i další dobré hráče,“ upozornil stoper Pazdan.

 

Také Polsko má svého snajpra, jenže Lewandowski se zatím na turnaji střelecky trápí. Se 13 góly byl nejlepším střelcem kvalifikace, ale na ME si nepřipsal gól nebo přihrávku 523 minut! „Přesto je pro nás nepostradatelný a odvádí velmi dobrou práci,“ pochválil ho trenér Nawalka. Portugalci posledních pět zápasů na Euru v normální hrací době remizovali a ani teď se nepohrnou do totální ofenzívy. V tomto čtvrtfinále se zkrátka očekává vítězství taktiky nad krásou a góly.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - počet gólů - Polsko - Portugalsko 0,5 - 2.12

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip