Články

Polsko – Německo: diváci uvidí minimum gólů
article image

11.10.201

Stali se světovými šampiony a teď se fotbalisté Německa pozvolna dostávají do tempa v další kvalifikaci na EURO. V Polsku je čeká urputná a defenzivně zaměřená bitva, v níž moc šancí a tudíž ani gólů k vidění nebude.

Dostat se z opojné mistrovské kocoviny nebývá snadné. I proto Němci na úvod kvalifikace zažili doma pořádný bolehlav se Skoty, které přetlačili jen 2:1 díky Müllerově střeleckému umění. Zato Poláci, jejich papírově největší rival ve skupině D, vyhráli zásluhou čtyřgólového koncertu kanonýra Lewandowského na Gibraltaru 7:0. Co čekat od jejich setkání ve Varšavě? „Nezaparkujeme autobus před naší bránou,“ slíbila domácí superstar Robert Lewandowski, který po angažmá v Dortmundu teď válí v Bayernu a zná dokonale všechny soupeře. „Myslím, že po triumfu na MS jsou trochu moc sebevědomí a mohli by začátek zápasu prospat,“ přidal. Nicméně zdá se, že opory mistrů světa už jsou zase v pohodě, nakonec německé kluby válejí v Lize mistrů. Pravda je, že poslední dva vzájemné zápasy Poláků s Němci skončily remízami, jenže to byly jen přáteláky. Jde o hodně, proto bude obrana dominovat. Přestože oba celky mají v kádru vynikající střelce, moc gólů tentokrát nečekejte.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Polsko - Německo 2,5 - 1.98

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip