Články

Polsko – Česko: oba soupeři vstřelí gól
article image

16.11.2015

Závěrečný zápas letošního roku sehrají čeští reprezentanti v polské Vratislavi, kde zkusí vybojovat třetí vítězství v řadě! Po demolicích Nizozemska a Srbska si nyní brousí zuby na Poláky, jimž bude chybět hlavní tahoun Robert Lewandowski…

Zvládli kvalifikaci o postup na evropský šampionát, kterou zakončili nečekanou výhrou na půdě Nizozemska 3:2. Poté si v pátečním přáteláku čeští reprezentanti poradili se Srbskem 4:1 a do Polska tak míří s vysokou sebedůvěrou ve vlastní schopnosti. Ovšem nečeká je lehký zápas, Polsko se totiž podobně jako český tým veze na vítězné vlně. Parta kouče Nawalky z posledních 15 zápasů prohrálo jen s úřadujícími mistry světa Němci a z kvalifikace, jejíž byla vůbec nejproduktivnějším týmem, bez problémů postoupila na Euro. Polskou ofenzívu táhl obávaný snajpr Robert Lewandowski, jenž v deseti duelech 13x skóroval. Nejlepší střelec celé kvalifikace ale vzhledem k náročnému programu v Bayernu Mnichov dostal volno a proti Čechům nenastoupí. I bez své ofenzivní hvězdy budou Poláci nebezpeční, síť umí rozvlnit Milik (6 gólů), Grosicki (4) či Mila (2). Obranu českého týmu tak nečeká nic jednoduchého! Kouč Vrba prostřídá sestavu a příležitost dostanou borci, kteří proti Srbsku nenastoupili (Kalas, Zahustel, Bartošák). Čechům v posledních zápasech nechybí v ofenzívě přímočarost a měli by být schopni gólově se prosadit i v obměněné sestavě, také domácí rozvlní síť.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Polsko - Česko ano 1.75

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip