Články

Plzeň – Vítkovice: mistr zahájí vítězně
article image

12.9.201

Extraligovou oponu zvednou účinkující šampioni v duelu s Vítkovicemi, na které se jim tradičně daří. A i když se hostům výborně vedlo v přípravných duelech, partě Martina Straky nechají všechny body.

Na západě Čech si oddechli, že na led vyjede i majitel klubu a lídr týmu Martin Straka. Největší osobnost celé extraligy sice ještě nepotvrdila, zda bude v kariéře pokračovat, ale proti Vítkovicím nastoupí. Kouč Milan Razým naopak bude postrádat kanadského dravce Hollwega a Jána Sýkoru, nejistý je start Kašpaříka. To hosté budou kompletní včetně kapitána Jiřího Burgra, jenž pro zdravotní komplikace nenastoupil ve vítězné generálce proti Popradu (6:1). Podle výsledků v přípravě by v lepší formě měli být Severomoravané, kteří z jedenácti přípravných klání 8x vyhráli a jen 2x prohráli, Plzeňané si v jedenácti duelech připsali 4 výhry a 4 porážky. Jenže Západočeši to na plejery Vítkovic umí. V minulém ročníku je doma 2x porazili, aniž by inkasovali gól (5:0 a 3:0), a na Moravě po remízách v základní hrací době vyhráli nejprve v prodloužení a poté na samostatné nájezdy.

Tradice zůstane zachována, body zůstanou na mistrovském ledě.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Plzeň - Vítkovice 1 1.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip