Články

Plzeň – Teplice: oba celky se prosadí
article image

3.10.2014

Západočeši se vyhřívají na prvním místě ligové tabulky, náskok na konkurenty v boji o titul ale nemají nikterak veliký a tak potřebují nadále vítězit! Teplice jsou ale směrem dopředu nebezpečné, budou padat góly!

Z pohárové Evropy se předčasně pakovali, ve zbytku sezony se tak mohou soustředit jen na ligové boje. Plzeňští fotbalisté se chtějí vrátit na mistrovský trůn a za splněním svého cíle nevyrazili špatně, díky třem výhrám v posledních čtyřech duelech se usadili na čele tabulky. Naposledy si Západočeši poradili s brněnskou Zbrojovkou, na jejímž hřišti vyhráli přestřelku 3:2. Stejně jako v minulých sezonách plzeňští fotbalisté sází na kombinační a ofenzivní fotbal, v devíti duelech vstřelili 21 branek a jsou jasně nejproduktivnějším celkem soutěže. Od svého stylu neustoupí ani proti Teplicím, které ale také vyznávají ofenzívu! Rychlonozí Litsingi, Salami, Vůch, Nivaldo či Mahmutovič budou hrozit z brejků a domácí obraně, která se občas nevyvaruje slabších chvilek, jistě budou pořádně zatápět. Pokud správně vyladí mířidla, měli by rozvlnit síť! Favoritem je ale domácí celek, jenž má v sestavě také celou řadu borců, kteří se umí gólově prosadit (Chramosta, Pilař, Petržela, Kolář, Tecl, Bakoš), duel v Plzni by tak měl nezaujaté diváky bavit! 

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip