Články

Plzeň - Sparta: základní hrací doba nerozhodne
article image

25.1.201

Souboj obhájce titulu a jasného lídra dosavadní části sezony je tím pravým tahákem nedělního kola. Hosté budou favoritem, ale současný šampion nemá špatnou formu a minimálně do prodloužení zápas dotáhne.

Pražská Sparta prochází sezonou s minimálním počtem zaváhání a svým bodovým ziskem směřuje k rekordu v historii samostatné české extraligy. Vždyť před druhým Hradcem Králové a právě třetí Plzní má už devatenáctibodový náskok. Svoji suverenitu potvrdila i v pátečním kole, v němž narazila na outsidera z Chomutova a domů ho poslala s debaklem 9:0. Také díky tomu, že se do sestavy po zranění vrátili obránce Krejčík a útočníci Ton, nejproduktivnější hráč extraligy, a Rolinek. V této formě lídr vyrazí do Plzně, která se zase těší z toho, že po kratší pauze opět hraje majitel a manažer klubu Martin Straka. Bez něj Plzeň minulý týden nezvládla v Hradci přímý boj o druhé místo, kde prohrála 0:3, s ním v sestavě ale obhájci titulu poté vyhráli ve Vítkovicích a v pátek doma nad Libercem. Chystá se velký zápas, jehož vítěze určí buď prodloužení, či nájezdy. Ostatně takhle to dopadlo i při předcházejícím duelu obou soupeřů v Plzni.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Plzeň - Sparta 0 3.92

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip