Články

Plzeň – Sparta: o góly znovu nebude nouze
article image

23.1.201

Oba mají formu a oba mají o co hrát. Třetí Sparta se snaží v hokejové extralize odrazit útok Komety a zaútočit na druhý Litvínov, Plzeň doráží na elitní šestku. Jejich duel slibuje ofenzivní hrátky a dostatek gólů.

Plzeň překonala slabší období na přelomu roku a vyhrála tři poslední zápasy. „Máme doma Spartu, pak nás čeká Litvínov, týmy, které jsou nad námi, ale když budeme hrát naši hru, můžeme porazit kohokoliv,“ řekl trenér Straka. Sparta inkasovala v posledních dvou venkovních zápasech celkem 11 branek, když jich sama nastřílela sedm, a odjela s prázdnou z Pardubic a naposledy i z Třince, který ovšem hodně pozlobila. „Čeká nás těžké utkání, Plzeň je doma velice silná a hraje nepříjemným stylem. Navíc musíme být připraveni na její fanoušky,“ řekl asistent hostů Moták. V posledních vzájemných dvou zápasech padlo 7 gólů – doma Západočeši prohráli 2:5, ale v metropoli vyhráli 4:3. I tentokrát by to měl být otevřený útočný hokej, zejména domácí se budou snažit, neboť se potřebují dostat do elitní šestky pro přímý postup do play off. O šance a góly nebude nouze.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Plzeň - Sparta 5,5 + 1.76

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip