Články

Plzeň – Slavia: Viktorka zahájí úspěšně
article image

24.7.201

První duel nové sezony Západočeši zvládli a výhrou nad Libercem 2:1 získali Superpohár. Vítězně odstartovat chtějí obhájci titulu také do ligového ročníku, v jehož prvním kole hostí pražskou Slavii. A mělo by se jim to podařit!

Potřetí za posledních pět let se Plzeň vyšplhala na ligový trůn a v nadcházející sezoně tak má jasný cíl – titul obhájit! Podařený start do soutěže je pro partu kouče Koubka důležitý, případná výhra nad Slavií by navíc Viktorku pozitivně naladila na blížící se boj o Ligu mistrů s izraelským Maccabi Tel Aviv. V sobotu v tradiční bitvě o Superpohár ukázali Západočeši velkou sílu, z nových posil do zápasu proti Liberci zasáhl záložník Kopic, jenž se málem zapsal mezi střelce, ovšem jeho pokus nakonec skončil na tyči. Plzeňský kádr je na české poměry nadprůměrně kvalitní, Viktorka bude i v nové sezoně sázet na kombinační a útočný fotbal, k němuž má vhodné typy hráčů. Slavia loni skončila jedenáctá, její tým přes léto prošel vcelku velkou obměnou a na lavičku týmu z Edenu nově usedl Dušan Uhrin mladší. Od výkonů „Sešívaných“ nelze čekat zázraky, plzeňský šampion bude nad jejich síly.  

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Plzeň - Slavia Praha 0:1 1 1.94

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip