Články

Plzeň – Slavia: ve šlágru kola moc gólů nepadne
article image

26.8.2016

Oba týmy sice za sebou mají čerstvá pohárová vyřazení, přesto jde o jasný šlágr 5. kola fotbalové ligy. Mistrovské Plzeň hostí ambiciózní Slavii a ve velké bitvě moc gólů nepadne.

Zápasy pohárové Evropy jsou zapomenuty, teď je tu bitva dvou kandidátů na čelo tabulky. A Viktorii navíc požene dopředu touha po vendetě! Na závěr uplynulého ročníku totiž už s mistrovským titulem v kapse utržila v Edenu potupný debakl 0:5 a hráči hoří touhou pomstít se. „Vím, že kluci mají Slavii co oplácet, chtějí se samozřejmě také dodatečně omluvit fanouškům,“ přiznal nový kouč Pivarník. Ten navíc doma nevyhrál ani jeden ze čtyř soutěžních zápasů – remízy v předkolech Ligy mistrů s Karabachem a Razgradem, ligová plichta s Bohemians a dokonce porážka se Zlínem! Slávistická bilance ale není také zrovna růžová, z devíti letošních soutěžních zápasů mají sešívaní bilanci 2-4-3. Je jasné, že po pohárovém nářezu s Anderlechtem se hosté zaměří hlavně na obranu. „Čeká nás velmi těžké utkání. Musíme zabojovat, protože chceme hrát o čelo tabulky,“ burcoval trenér Uhrin. Domácí jsou sice favority souboje, ale rozhodně se nedá čekat nějaká gólová divočina.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Plzeň - Slavia Praha 2,5 - 2.09

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip