Články

Plzeň – Slavia: přinese dohrávka góly?
article image

18.3.201

Západočeši po skončení zimní pauzy pravidelně bodují a na čele tabulky si vytvořili dvoubodový náskok před druhou Spartou. V případě triumfu nad Slavií by jej výrazně navýšili a posílili své naděje na zisk titulu, budou se radovat?

Plzeň

+ kombinace, přechod do útoku, kvalita kádru

- chybující defenzíva, jarní forma není optimální

Slavia

+ rychlé kontry po stranách, střelec Škoda, na Plzeň umí

- nedůsledná obrana, taktická nevyzrálost

 

Herně to není stoprocentní, bodově však ano. Plzeňský mančaft nedominuje protivníkům tolik, jak se všeobecně čekalo, přesto však vždy najde způsob, jak zápasy dovést do vítězného konce. Jarní část ligy sice rozehrál demolicí Českých Budějovic 6:0, v soubojích s posledním Hradcem (3:2) i pražskou Duklou (3:2) už ale tolik suverénní nebyl a na očekávané triumfy se pořádně nadřel. V nepříznivě se vyvíjejících duelech ale Západočeši ukázali, že jsou hladoví po výhrách, úspěšně vybojované body jim jistě zvedly morálku. Nutno však podotknout, že i přes občasné klopýtání Plzeň předvádí solidní výkony, především ve hře směrem dopředu je nesmírně nebezpečná a kombinacemi středem či po stranách se dokáže propracovat do šancí, s jejichž proměňováním je občas na štíru. Kádr však má nadupaný kvalitou, a když se nedaří zimní posile Mahmutovičovi, jsou připraveni gólově úřadovat Tecl, Chramosta, Holenda či Kolář. Trenér Koubek také mívá šťastnou ruku při střídání hráčů, což se při závěrečném tlaku vždy náramně hodí.     

 

Slavia na podzim předváděla nevyrovnané výkony, v zimě mírně obměnila kádr a jaro zahájila cenným triumfem 3:1 v Liberci. Poté remizovala s Teplicemi (2:2), ovšem Severočechy doma přehrávala a remíza to pro ni byla zklamáním. V zatím posledním utkání pak svěřenci kouče Beránka smolně padli 3:4 s Mladou Boleslaví. Přitom v divokém utkání 20. kola v Edenu vždy vedli, dvakrát však dovolili hostům vyrovnat a v nastaveném čase nakonec inkasovali rozhodující trefu. Se střílením branek tak Pražané problémy nemají, jejich forvard Škoda je s 13 zásahy nejlepším ligovým střelcem. Ovšem v defenzívě jsou nejistí a toho bude chtít Plzeň využít! Uvidí fanoušci ve Štruncových sadech přestřelku?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Plzeň - Slavia Praha ano 1.87
Počet gólů - Plzeň - Slavia Praha 2,5 + 1.55

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip