Články

Plzeň – Rapid Vídeň: odplata Západočechů
article image

4.11.2015

Důležité utkání na hřišti rakouského lídra skupiny E fotbalisté Plzně nezvládli a po porážce 2:3 se jim vidina postupu do jarního play off přeci jen vzdálila. Odvetné klání s Rapidem na vlastní půdě tak musí Západočeši bezpodmínečně vyhrát!

Do bojů v základní skupině Evropské ligy vstoupili borci Plzně vítězně, poté však padli s Villarrealem (0:1) i Rapidem Vídeň (2:3) a z prvního místa tabulky E postupně klesli na třetí příčku. Na druhou Žlutou ponorku ztrácí tři body, od lídra Rapidu Vídeň je dělí dokonce bodů šest. Domácí utkání se slavným rakouským soupeřem proto musí bezpodmínečně vyhrát, a to nejlépe dvoubrankovým rozdílem. Na stadionu Ernsta Happela přitom Plzeň už po dvanácti minutách vedla zásluhou Ďuriše, ale Steffen Hofmann, Schaub a Petsos skóre otočili. Hrošovský čtvrt hodiny před koncem už jen snížil na konečných 2:3. Do důležité odvety nastoupí Západočeši povzbuzeni ligovým triumfem 2:1 nad rivaly ze Sparty, které přehráli, ačkoliv hráli většinu zápasu v oslabení po vyloučení kapitána Procházky. Podařený výkon i výsledek je jistě do dalších bojů hodně povzbudí, svěřenci kouče Krejčího navíc znovu předvedli, že klíčové zápasy umí zahrát. Rapid v Evropské lize předvádí výkony i výsledky nadplán, je nesmírně nebezpečný při protiútocích a standardních situacích. Jeho mladý tým ale nemá zkušeností na rozdávání, z Plzně odjede s prázdnou!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Plzeň - Rapid 1 1.95

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip