Články

Plzeň – Ploiesti: Západočeši doma zvítězí!
article image

6.8.2014

Očekávali těžký duel a tak se i stalo. Plzeň ale nakonec v rumunské Ploiesti vyválčila remízu 1:1 a v domácí odvetě chce výhrou potvrdit postup z 3. předkola Evropské ligy. Hosté budou muset na západě Čech útočit, toho domácí využijí!

Liberec a Mladá Boleslav v úvodních duelech 3. předkola vybuchly, český prápor tak nese pouze Plzeň, které po remíze 1:1 s Ploještí k postupu stačí bezbranková plichta či jakákoliv výhra. Západočeši v Rumunsku nepředvedli špatný výkon a Petrolul trápili rychlými ofenzivními výpady, přesto museli o remízu pořádně zabojovat – v 75. minutě totiž neuhlídali hvězdného útočníka Mutua, jenž poslal Rumuny do vedení. V první minutě nastavení ale střídající Kolář trefil vytoužené vyrovnání a poslal Viktorii do radostné extáze. Na odvetu se svěřenci kouče Dušana Uhrina mladšího pozitivně naladili o víkendu, kdy ve šlágru 2. kola české nejvyšší soutěže přejeli ambiciózní Jablonec 3:1 a předvedli opravdu ofenzivně dominantní výkon. Petrolul bude v Plzni znovu pořádně kousat, musí se tlačit do útoku, bez vstřeleného gólu by totiž šel z kola ven! To ale bude vyhovovat Viktorce, která využije jeho otevřenější obranu a vítězstvím si pojistí postup.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Plzeň - Ploiesti 1 1.63

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip