Články

Plzeň – Ostrava: favorit vyhraje už poločas
article image

20.9.201

Západočeši vedou tabulku a po utkání s Baníkem by se na tomto faktu nemělo nic měnit. Ostravané jsou skoupí na góly, v sedmi duelech jich dali jen pět, a tak nejproduktivnější tým ligy by měl od začátku jít za výhrou.

Plzeňané se po minulém kole udrželi na špici tabulky i s jednobodovým náskokem, přestože jen remizovali v Liberci 1:1. Plichtou v Teplicích totiž ztratili i stíhači ze Sparty, na kterou se výhrou v Příbrami dotáhli fotbalisté Jablonce. Boj o přední příčky je tak nesmírně vyrovnaný, vždyť deváté Bohemians dělí od první příčky pouhé čtyři body! Viktoriáni si v cestě za návratem titulu do jejich sbírky nemůžou dovolit další selhání. Do karet jim hraje stoprocentní domácí bilance a fakt, že baníkovci je v lize devětkrát v řadě nedokázali porazit. Ovšem lídr si musí dát na statistiky pozor: Ostravané je změnili i ve čtvrtém kole, kdy vyhráli na Spartě 1:0. V dalším venkovním zápase však schytali v Liberci debakl 0:6… Jakou tvář předvedou v Plzni? Určitě se pokusí zopakovat propracovanou defenzívu z Letné, díky které jim stačí jeden gól k úspěchu. Skóre 1:0 vyhráli totiž tři utkání v posledních čtyřech kolech. Jenže Viktorka se 16 brankami pyšní nejlepší ofenzívou v lize a na svém stadionu má průměr tři góly na zápas - postupně porazila Jablonec 3:1. Hradec 4:0 a Duklu 2:1. Speciální náboj bude mít zápas pro domácí Bolka, Hejdu, Řezníka, Rajtorala i trenéra Koubka, kteří v Ostravě působili. Baník bude srdnatě vzdorovat, ale jeho defenzíva plzeňské kreativitě neodolá, a to již v první půli.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.poločas/zápas - Plzeň - Ostrava 1/1 1.82

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip