Články

Plzeň – Nitra: domácí poletí od začátku za pomstou
article image

3.9.201

Všechny celky mají po jedné výhře, každý bodík je důležitý. Ve 3. kole skupiny J hokejové Ligy mistrů se Plzeňští doma pomstí slovenské Nitře za těsnou porážku a od úvodu poletí za výhrou.

Po cenné výhře 3:0 na ledě norského Stavangeru si Západočeši dělali ambice i v dalším utkání skupiny na Slovensku. Jenže v urputném duelu, ve kterém dominovaly obrany, nakonec domácí po zásluze vyhráli 2:1. „ V prvním zápase jsme nepodali vůbec dobrý výkon, domácí byli lepší. Musíme zlepšit pohyb i aktivitu,“ hlásil trenér Straka. Je jasné, že v odvetě se Indiáni poženou od úvodního bully za vendetou. Pokud by totiž uspěli, jejich šance na obsazení jednoho z prvních dvou míst ve skupině a tím i postupu do play off by rapidně vzrostly – zvláště, když na závěr skupiny doma hostí norský celek. Tentokrát se motivovaní Západočeši vrhnou od prvních minut do útoku a už v první třetině vykročí ke splnění svého cíle.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - Plzeň - Nitra 1 2.04

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip