Články

Plzeň – Ml. Boleslav: Viktorce se postaví oslabený soupeř
article image

24.4.2015

Setřásli Spartu a letí za titulem. Fotbalisty Plzně teď doma čeká Mladá Boleslav, kterou sužují zranění. Navíc Viktoria vyhrála posledních osm vzájemných duelů v nejvyšší soutěži. Cokoli jiného než výhra domácích by bylo šokem.

Plzeň

+ skvělá forma, našlapaný kádr, vzájemná bilance

- rizikem jen podcenění

Ml. Boleslav

+ nemají co ztratit

- mizerná bilance, značně oslabený kádr, špatná forma

 

Plzeň mohla po dohrávce v Teplicích vést tabulku o osm bodů, ale nakonec jen remizovala 0:0 a má k dobru bodíků šest. I tak je na tom skvěle. Proti Boleslavi má Viktoria výbornou bilanci, protože vyhrála posledních osm vzájemných duelů v nejvyšší soutěži. Na podzim na jejím hřišti díky hattricku Tecla 3:0.

„Bojovnost i chuť zvítězit jsem cítil z týmu i v Teplicích, tam to bohužel nevyšlo. Očekávám vysoké nasazení, uvědomění si nutnosti utkání zvládnout a vyhrát, zkrátka nic nepodcenit. Boleslav je útočné mužstvo, snaží se hrát ofenzivně, a to od nich budu očekávat,“ uvedl kouč Plzně Koubek, jehož tým doma vyhrál všech jedenáct ligových zápasů v sezoně.

Boleslav za poslední tři kola získala jediný bod a na pátou Duklu má už jen tříbodový náskok, v Plzni jí navíc bude chybět řada zraněných hráčů. „Čeká nás nesmírně náročné utkání, protože proti soupeři z čela tabulky nám bude scházet osm hráčů. Každý, kdo proti Plzni nastoupí, musí bojovat na hranici svých schopností,“ řekl trenér Jarolím. Jeho hoši to nebudou mít vůbec jednoduché...

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Plzeň - Ml.Boleslav 0:1 1 1.74
Dá gól (včetně prodloužení) - Plz-MlB: Mahmutovič A. ano 1.85

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip