Články

Plzeň – Ml. Boleslav: brankově chudý zápas pro domácí
article image

15.1.201

Forma se jim vypařila a teď se za každou cenu chtějí udržet v elitní šestce. Hokejisté Mladé Boleslavi to ale budou mít na ledě rozjeté Plzně složité. Ani sázka na zodpovědnou obranu nemusí vyjít.

Prali se o čelo tabulky, v posledním listopadovém kole doma porazili v divoké přestřelce právě Plzeň 7:6 na nájezdy. Jenže s nástupem prosince jako by zamrzli. Hokejisté Boleslavi od té doby prohráli 9 ze 13 zápasů a propadají se tabulkou. Jasný postup do play off je v ohrožení, na záda jim dýchá Kometa i Chomutov. Zato Plzeňští se rozjeli, vyhráli pět z posledních šesti utkání (zaváhali jen při Open Air v Brně) a jsou už třetí těsně za Spartou. Důvod jejich probuzení? Skálopevná obrana! V oněch pěti vítězných duelech totiž inkasovali pouze šestkrát!

Zdá se, že na západě Čech to bude defenzivně hodně laděný mač, protože hosté se nikam nepohrnou. V říjnovém utkání sice padly v úvodních 21 minutách hned čtyři góly, pak už ale ani jeden a domácí vyhráli 3:1. Podobný výsledek by nepřekvapil ani nyní.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas/počet gólů - Plzeň - Ml.Boleslav 5,5 1/-5,5 3.03

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip