Články

Plzeň – Liberec: přestřelka o první trofej
article image

18.7.201

Atraktivní souboj o Superpohár otevře novou tuzemskou fotbalovou sezonu! Mistrovská Plzeň si to o první trofej nadcházejícího ročníku rozdá s vítězem poháru Libercem a fanoušci by si měli přijít na své, čeká se gólová smršť!

Západočeši v létě mírně obměnili kádr, především v ofenzívě nastaly změny - forvardi Tecl s Wágnerem odešli do Jablonce, odkud naopak do Plzně zamířil záložník Kopic. Z hostování v Mladé Boleslavi se vrátil forvard Ďuriš, přišli také nadějní záložníci Vůch, Kučera či obránce Matějů. Ambice bude mít v nové sezoně Viktorka znovu ty nejvyšší a ziskem Superpoháru je může potvrdit. Stejně jako v letech minulých bude praktikovat kombinační, ofenzivní fotbal, k němuž má v týmu vhodné typy hráčů. V přípravě hrála Plzeň se střídavými úspěchy, naposledy remizovala s Ingolstadtem 2:2. Liberec se loni v lize dlouho trápil a dokonce musel bojovat o záchranu, ovšem v tuzemském poháru nakonec dokráčel až na vrchol. Jako tradičně přes léto zamíchal kádrem i složením trenérského štábu, na lavičku Severočechů nově usedl Jindřich Trpišovský. Kreativitu do středu pole by měl přinést talentovaný záložník Folprecht ze Žižkova, defenzívu vyztuží obránce Švejdík a brankář Koubek ze Sparty. Bitvy o Superpohár nebývají tolik svázané taktikou, očekávám ofenzivně laděný souboj s mnoha góly!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Plzeň - Liberec 2,5 + 1.58
Oba týmy dají gól - Plzeň - Liberec ano 1.72

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip