Články

Plzeň – Liberec: přestřelka na ledě mistra
article image

23.1.2014

Obhájci extraligového titulu z Plzně nehrají v poslední době vůbec špatně a propracovali se na třetí příčku tabulky. Šelmy ze severu Čech ale v novém roce také předvádí dobré výkony a nedají svou kůži lacino. S góly se nebude šetřit.

Severočeši přes léto výrazně obměnili kádr a věřili, že se po loňském trápení znovu podívají do play off. Jenže ambiciózní plán nabral v první polovině sezony vážné trhliny a parta kolem kapitána Petra Nedvěda tak bude mít co dělat, aby se vyhnula dohrávání sezony v baráži. V posledních šesti duelech svěřenci kouče Hynka čtyřikrát zvítězili a poskočili na desátou příčku, do utkání s Plzní ale půjdou po domácím debaklu 2:6 s Třincem. To úřadující šampioni jsou na tom výrazně lépe, čtyři výhry v posledních pěti zápasech je vynesly na třetí příčku tabulky. Především triumf 3:2 v nájezdech z ledu Vítkovic, kterým ukončili šestizápasovou vítěznou sérii domácích, dodal Západočechům další porci sebedůvěry. Liberec byl většinu sezony venku marný (jen 6 výher v 21 zápasech), poslední dva duely mimo svůj stadion ale vyhrál. Mistrovi cestu k bodům neulehčí a přispěje ke gólově bohatému utkání!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Plzeň - Liberec 5,5 + 1.85

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip