Články

Plzeň – Kometa: první třetina skončí remízou
article image

18.3.201

Úřadující šampioni z Plzně vstupují do čtvrtfinále z třetího místa a jejich soupeřem bude šestá Kometa, která v závěru základní části ve venkovních duelech několikrát propadla. Do play off ale nastoupí koncentrovaná a mistra potrápí.

Mistrovská Plzeň má v této sezoně s Kometou vyrovnanou bilanci. První dva vzájemné souboje ovládli Západočeši venku i doma shodně 4:1, poté převzala otěže Kometa, která na vlastním ledě triumfovala 5:1 a následně v Plzni vyhrála 2:1. Do vzájemného čtvrtfinále ale nastoupí v roli favorita domácí, kteří přeci jen v základní části finišovali výrazně lépe než jejich sokové z Moravy. Zatímco doma nehráli svěřenci kouče Kýhose špatně, venku se jim hrubě nedařilo a výprasky 0:7 od Sparty a 2:10 v Třinci si uřízli pořádnou ostudu. V posledním kole pak padli 0:3 na ledě dvanáctých Karlových Varů a potvrdili, že se mimo svůj stadion herně výrazně trápí. Ani Plzeň si v závěru neodpustila několik zbytečných klopýtnutí, žádný velký debakl ale neschytala. Svou cestu za obhajobou chce začít vítězně a proti Brnu má velkou motivaci uspět, Kometě chce oplatit vyřazení v semifinále play off v roce 2012. V její prospěch hovoří výhoda domácího prostředí i sestava plná zkušených borců, kteří mají s náročnými boji v play off hodně zkušeností. Domácí jsou ofenzivně laděný tým, Kometa si toho je dobře vědoma a bude vycházet z poctivé defenzívy. Úvodní třetina by mohla skončit nerozhodně.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - Plzeň - Kometa Brno 0 2.35

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip