Plzeň – Kometa: první třetina branky nenabídne

26.3.201

Za vyrovnaného stavu 2:2 na zápasy se série vrací na led obhájců titulu a vítěz mimořádně důležitého pátého utkání udělá velký krok k postupu do extraligového semifinále! Přestřelku diváci znovu neuvidí, první třetina bude gólově dietní.

Spravedlivě se podělili o výhry a tak je před pátým duelem mezi Plzní a Kometou série vyrovnaná 2:2. Zatímco na plzeňském ledě góly vcelku padaly (1:4, 4:1), diváci v Brně se mnoha přesných zásahů nedočkali (1:2, 1:0) a k vidění byly spíše urputné bitvy plné osobních soubojů a téměř neprůchodných obran. Od nastaveného defenzivního trendu s návratem do Plzně ani jeden z týmů neustoupí, už totiž začíná jít do tuhého a každá chyba nakonec může znamenat katastrofu! Navíc v sestavách obou celků se to hemží zkušenými borci, kteří toho mají v play off spoustu odehráno a ví, jak se podobné důležité zápasy hrají. Vítěz dnešního klání výrazně nakročí k postupu a podle toho se bude utkání vyvíjet, ani jeden z týmů nebude chtít případnou ztrátu pracně dohánět. Od začátku zápasu se bude vycházet ze zodpovědných výkonů v obraně a fanoušky čeká velká taktická bitva, více než jeden gól v první třetině asi nepadne.