Články

Plzeň – Kometa Brno: opatrná první třetina s minimem gólů
article image

15.9.2016

Zatím jsou stoprocentní a potvrzují svoji sílu. Hokejisty brněnské Komety teď ale čeká nepříjemná Plzeň. A lídr extraligové tabulky začne stejně jako domácí hráči duel hodně opatrně.

Plzeň odehrála teprve dvě utkání a na jejím bodovém kontě je nula. „Není nutné šířit paniku, ale samozřejmě to nesmíme brát na lehkou váhu,“ řekl domácí útočník Svoboda, který ještě loni za Brno hrával. Kometa se vyhřívá v čele celé soutěže a na úspěšný start chce v Plzni navázat dalším tříbodovým zápisem. „Nečeká nás vůbec jednoduchý soupeř. Prohry Plzně byly těsné, navíc budou chtít doma konečně vyhrát,“ varoval asistent trenéra Haken. Brňané už budou mít k dispozici po vypršení trestu útočníka Káňu, nicméně nedá se očekávat, že by na protivníka vletěli. Koneckonců i v minulých zápasech měli pomalejší starty, v prvních třetinách jejích tří duelů padly nejvýš dva góly. Tentokrát by to mohlo být zpočátku ještě opatrnější a gólová podívaná se rozjet až v průběhu duelu.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - počet gólů - Plzeň - Kometa Brno 1,5 - 1.78

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip