Články

Plzeň – Kometa Brno: mistr doma zvítězí
article image

4.2.201

Obhájci titulu po přelomu roku nabrali parádní formu a postupně se vyšplhali až na druhé místo extraligové tabulky! Brněnská Kometa naopak tolik nezáří a bude mít co dělat, aby se udržela mezi nejlepší šestkou. V Plzni neuspěje.

Straka a spol. v první polovině sezony nehráli špatně, ovšem s blížícím se koncem základní části jejich výkony výrazně nabraly na kvalitě. Nový rok sice Plzeň zahájila prohrou 1:3 se Slavií, od té doby ale Západočeši v deseti duelech osmkrát zvítězili a proklestili si cestu na druhé místo tabulky. Před třetím Hradcem ale mají k dobru jen dva body, Kometu tak potřebují porazit! Do duelu s moravským sokem půjdou po vítězství 5:3 v derby na ledě Karlových Varů, kde znovu potvrdili, že se střílením gólů nemají problémy, což je z velké části zásluha zkušených borců, kterých najdeme v plzeňském útoku mnoho. Veteráni jako Duda (16+22), Straka (6+18), Vlasák (7+17) jsou opět velkými ofenzivními oporami a dokážou najít recept na jakoukoliv obranu. Kometa leden zahájila prohrou 2:4 se Spartou a v následujících devíti duelech pětkrát padla, naposledy nestačila na vlastním hřišti na Zlín, kterému podlehla 0:4. V posledním vzájemném duelu s Plzní doma Brňané triumfovali 5:1, na západě Čech předtím prohráli 1:4. Ani tentokrát na mistrovské půdě neuspěje, body zůstanou rozjeté Plzni!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Plzeň - Kometa Brno 1 1.85

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip