Články

Plzeň – Kladno: Rytíři u mistra neuspějí
article image

1.10.201

Obhájci titulu se opět pohybují v horních patrech extraligové tabulky, po triumfu v Brně 4:1 jsou momentálně třetí s pětibodovou ztrátou na vedoucí Slavii. Kladno je až jedenácté a prohrálo čtyři ze sedmi utkání, v Plzni také padne.

Za obhajobou titulu nevyrazili úplně přesvědčivě, body však sbírají pravidelně a jejich výkony mají lepšící se tendenci. Naposledy triumfovali 4:1 na ledě Brna, kde sice na startu druhé třetiny po brance Hanzlíka prohrávali, zásluhou Straky, Novotného a dvakrát Pletky ale utkání otočili. Domácí Kometu přehrávali agresivitou, důrazem a dravostí, tedy osvědčenými zbraněmi, které je v uplynulé sezoně vynesly až na extraligový trůn. K tomu Západočeši přidali i přesnost v koncovce a zaslouženě triumfovali. Osvědčeného stylu se budou držet i v duelu s Kladnem, které zatím tápe. V nedělním duelu sice potrápilo na holešovickém ledě pražskou Spartu, nakonec ale smolně prohrálo 2:3 a počtvrté v sedmi duelech vyšlo bodově naprázdno. Do nové sezony nevstoupili Rytíři špatně, v posledních čtyřech zápasech ale jen šestkrát rozvlnili síť a třikrát prohráli. Plzeňští letos doma ještě neprohráli, i když dva ze tří triumfů vybojovali až v samostatných nájezdech. Kladno ale porazí v normální hrací době.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Plzeň - Kladno 1 1.57

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip