Články

Plzeň – Jablonec: góly vstřelí oba soupeři
article image

31.10.2013

Po porážce s Teplicemi klesli Horváth a spol. v ligové tabulce na třetí místo a sen o obhajobě titulu se jim pomalu začíná rozplývat. S formou jsou aktuálně na štíru a ofenzivně laděný Jablonec je potrápí. Oba týmy se prosadí!

Loni drtili jednoho protivníka za druhým a z jejich našlapaného útoku šel strach. Letos ale jejich ofenzivní snažení často drhne, vždyť mají na kontě o devět vstřelených branek méně než druhé Teplice! Právě na jejich hřišti v posledním duelu plzeňští fotbalisté selhali a po porážce 0:1 spadli na třetí místo. Útočník Bakoš v utkání dokonce zahodil pokutový kop a jen tak ilustroval, v jaké střelecké mizérii se Plzeň momentálně nachází. Z posledních pěti ligových duelů vyhráli Západočeši jediný (2:1 v Jihlavě) a pouze čtyřikrát rozvlnili síť. Proti Jablonci by se ale mohli střelecky chytit, obrana Severočechů nepatří k nejpevnějším. Čisté konto neudržela v šesti zápasech v řadě, v minulém kole dokonce třikrát inkasovala v Jihlavě, kde Jablonec prohrál 2:3. Směrem dopředu jsou ale svěřenci kouče Skuhravého nebezpeční a chybující plzeňskou obranu by mohli překonat. Góly padnou na obou stranách!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Plzeň - Jablonec ano 1.60

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip