Články

Plzeň – Hradec: Votroci se neprosadí
article image

18.11.2014

Blízko k postupu do čtvrtfinále tuzemského poháru mají fotbalisté Plzně, kteří v prvním utkání v Hradci zvítězili 2:1. Poslední celek prvoligové tabulky nebude v odvetě na západě Čech příliš kousat, odjede bez vstřeleného gólu.

V prvním osmifinále v Hradci se domácí Východočeši překvapivě ujali vedení zásluhou Kotiše, favorit však utkání nakonec otočil a výhrou 2:1 výrazně nakročil do čtvrtfinále. Plzeňští borci ale ještě musí očekávaný postup pojistit v domácí odvetě, v níž se navíc budou chtít revanšovat za nepodařený výkon v posledním ligovém duelu v Jihlavě, kde padli 1:2. Trenér Koubek nebude mít k dispozici slovenské reprezentanty Kozáčika a Hrošovského, volno nejspíše dostanou také borci z českého národního týmu Hořava, Petržela, Procházka, Řezník a Pilař. Zranění pak ze hry vyřadilo kapitána Limberského. Ovšem Viktoria má na české poměry výrazně nadprůměrně kvalitní a široký kádr, s absencemi několika tahounů by si měla poradit! Na šanci ukázat své kvality čekají hráči jako Horváth, Bakoš, Hubník či Kovařík, kteří nebudou chtít zklamat. Ani Hradec nenastoupí v plné síle, Koubek, Holeš a Trubač reprezentují a Čermák není zdravotně fit. Navíc o víkendu čeká svěřence kouče Pilného důležitý ligový duel se Slavií, šanci proti Plzni tak dostanou hráči širšího kádru. Jasným favoritem utkání jsou domácí, kteří by měli většinu času kontrolovat míč, kombinovat a vytvářet si šance ke skórování. Hradec toho směrem dopředu moc nepředvede, vyjde gólově naprázdno.

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip