Články

Plzeň – Hradec Králové: mistr zahájí výhrou!
article image

13.8.201

Do European Trophy se poprvé zapojí úřadující extraligoví šampioni z Plzně, kteří vyzvou hradecký Mountfield. V přípravě se svěřencům kouče Razýma daří, soka z východu Čech porazí!

Západočeši zatím v přípravě nehrají špatně, porazili Ústí 4:1 a Vladivostok 4:3. V posledním utkání podlehli 2:3 Pardubicím, ovšem nenastoupili v nejsilnějším složení a jejich nejzkušenější borci v čele s Tomášem Vlasákem jen odpočívali. Prvním soupeřem Plzně v European Trophy bude hradecký Mountfield, který na východ Čech před sezonou přesídlil z Českých Budějovic. Většinu kádru nově vzniklého mančaftu tvoří hráči bývalého jihočeského extraligového mužstva, doplňují jej také někteří borci z loni prvoligových Královských lvů. První přípravný duel se Hradci nevydařil, na ledě Znojma prohrál 1:2 a za rozehranějším protivníkem na ledě výrazně zaostával v pohybu i souhře jednotlivých formací. Plzeň toho odehrála více než Mountfield a má kvalitnější kádr, bude se tak radovat z prvního vítězství v Severní divizi!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Plzeň - Hr. Králové 1 1.55

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip