Články

Plzeň – Hradec: Koubek začne vítězně
article image

15.8.2014

Ambiciózní Plzeň už po 3. kole vyměnila trenéra, proti Hradci si na její lavičce odbude obnovenou premiéru zkušený kouč Miroslav Koubek. Východočeši jako jediný tým v soutěži ještě neskórovali a ze stadionu Viktorky odjedou s výpraskem!

Ani vítězství 4:0 nad nováčkem z Českých Budějovic nezachránilo krk kouči Dušanu Uhrinovi mladšímu, vaz mu totiž zlomilo už dřívější selhání v předkole Evropské ligy s rumunskou Ploještí (1:1, 1:4). Po výhře na jihu Čech tak byl Uhrin odvolán a na jeho místo na lavičce nastoupil zkušený Miroslav Koubek, jenž se tak po dlouhých třinácti letech vrátil na místo činu! Zatímco v sezoně 2000/01 s podprůměrnou Plzní sestoupil do druhé ligy, nyní s ní má naprosto jiné cíle – bojovat o titul a vrátit Západočechy do evropských pohárů. Někdejší kouč Mladé Boleslavi, Baníku Ostrava či pražské Slavie je znám svou náročností a důrazem na disciplínu a pracovitost, trochu rozháraný plzeňský mančaft by tak mohl postavit do latě! Jeho týmy se vždy prezentovaly velmi dobrou obranou a právě v defenzívě Plzeň v letošní sezoně selhávala (s Ploještí 1:4, se Spartou 0:3), proti Hradci by už mělo být znatelné zlepšení! Východočeši ještě nevstřelili ani gól, ovšem do šancí se umí dostat a v týdnu si v domácím poháru vítězstvím 6:0 nad rivalskou hradeckou Olympií trochu zvedli sebevědomí. Na hřišti ofenzivně našlapané Plzně, jejíž kádr silou a zkušenostmi ten hradecký výrazně převyšuje, ale budou Votroci především bránit, otevřená partie by se jim vymstila. Ani zanďour ale nebude fungovat, Horváth a spol. se budou chtít v prvním utkání pod novým koučem vytáhnout a zvítězí v handicapu!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Plzeň - Hr.Králové 0:1 1 1.69

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip