Články

Plzeň – CSKA Moskva: vítězná rozlučka kouče Vrby!
article image

9.12.2013

Ještě ani jednou v letošním ročníku Ligy mistrů nebodovali, přesto živí naději na účast v jarním play off Evropské ligy. Aby ale plzeňští borci přezimovali v pohárech, musí porazit CSKA! V posledních duelech ukázali formu a zvítězí.

Plzeň čeká zápas o pohárové jaro alespoň v Evropské lize i o zvýšení sebevědomí. Přeci jen zakončit účinkování v Lize mistrů bez získaného bodu by bylo pro tak ambiciózní tým špatné vysvědčení. Západočeši podzim v české lize ukončili čtyřmi výhrami a nyní se soustřeďují pouze na tento duel. Na vlastním stadionu zatím v Lize mistrů sice nebodovali, jenže hvězdný mnichovský Bayern tam notně potrápili a smolně s ním prohráli 0:1. Sebedůvěru jim do žil také jistě vliv povedený výkon z utkání v Manchesteru, kde s domácími Citizens svedli zajímavou přestřelku a i přes konečnou prohru 2:4 zanechali v Anglii velmi dobrý dojem a ukázali velké kvality. Borci CSKA v posledních dvou ligových utkáních vybojovali jen bod, k domácímu triumfu 3:2 nad Plzní v prvním vzájemném duelu jim pomohl neskutečný kiks brankáře Kozáčika. Na západě Čech budou kousat, ale nakonec neuspějí. Rozlučka kouče Pavla Vrby s plzeňským angažmá bude vítězná.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Plzeň - CSKA Moskva 1 2.20

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip